REFERENCIE

Dominika Hillay

Zdenka chceli by sme sa veľmi poďakovať za najúžasnejšiu a najkrajšiu výzdobu…. Prekonala očakávania až tak že nám s manželom vyhrkli slzy..ani vo sne nebola taká dokonalá ako ste ju urobili no najviac sa chcem poďakovať za svadobnú kyticu bola úžasná dokonalá…. Ďakujeme s celého srdca že ste náš deň ešte viac zdokonalili!!! :-*
Ste úžasná bytosť a najlepšia aranžérka na svete a žena s pevnými nervami ďakujeme za všetko.

 

Starejší Michal Herda

Môžem len odporúčať ! Najväčší sortiment , presnosť a super vystupovanie!

 

Nikuš Kapriová

S manželom sa chceme veľmi pekne poďakovať Svadobné Výzdoby Saxana za výzdobu  bolo to úplne užasne bez chyby ĎAKUJEME ešte raz 🙂

 

Lubino Plachý

Čo dodať, nádhera, všetko prepracované do detailov.

 

Andrej Stručka

Ja odporúčam všetkým ktorý majú záujem o Catering od Saxany…neváhajte a nepremyšľajte….či áno alebo nie ja som sa rozhodol správne a poviem Vám na rovinu nebudete určite nikdy ľutovať…profesionálne jednanie a neskutočne očarujúce vystupovanie pre mňa číslo 1…

 

Deniska

Chcem vyjadriť moje poďakovanie a veľkú radosť že som si vybrala-  svadbysaxana – ako moju svadobnú dekoratérku. Pri vstupe do sály som bola očarená a aj moji hostia. Nádherná svadobná kytica pre mňa i pre rodičov, svadobné auto aj kostol. Ešte raz ďakujem a odporúčam všetkým.

 

Zuzka Mozolova

Moja svadba dopadla  na výbornú vďaka  agentúre – svadbySaxana. Všetko čo som si želala sa mi splnilo. Vedeli mi poradiť a stretli sme sa vždy keď som mala potrebu niečo riešiť. Ani dnes by som si nevybrala inú agentúru! Veľmi som bola spokojná.

 

Aneta Kotešovská

Dobrý večer, my Vám Ďakujeme veľmi pekne. Mali sme nádhernú svadbu. A cítila som sa ako v rozprávke keď som si sadla do Vami nádherne vyzdobenej sály. Ďakujeme moc a prajeme Vám pekný večer.

 

Henrieta Jonek

Veľké ďakujem za úžasný svadobný deň. Tá výzdoba bola presne podľa mojej predstavy. Som rada že som sa rozhodla pre Vás. Budem Vás len odporúčať.

Pekný deň prajem … videla som poslednú vašu prácu u Niki a Paliho- nádhera.

 

Katarín Havaldová

Dobrý deň Pani Kopernická. Chcem sa  Vám poďakovať za prekrásnu svadobnú výzdobu a za to ako ste to všetko skombinovali a doladili.

Dobrý večer, pani Kopernická kvietky ktoré nám zostali z aranžmánu z našej svadby ktoré ste doniesli 10 juna!! Teším sa z nich neuveriteľne dlhý čas. Ešte raz ďakujem a vrele odporúčam aj ďalším nevestám. Všetko čo si vysnívate, zrealizuje  svadbySaxana.

 

Monika Rizykiová Karvajová

Veľmi pekne ďakujem za nádhernú svadobnú výzdobu, cítili sme sa ako v paláci. Všetko bolo tak ako sme sa dohodli. Budem Vás odporúčať aj ďalej. Vybrali ste si príznačný názov Saxana – ozaj viete čarovať. Ďakujeme.

 

 

Nájdete nás aj na Facebooku –> Svadby Saxana – kreativ