REFERENCIE

Michaela Kivader Balazova

Obrovske podakovanie SUPER ZIENKE ZDENKE a salonu Saxana za DOKONALU a naaaadhernuuu vyzdobu robenu z lasky. Kazdy detail bol dokonaly a bezchybny! Vsetci sme boli v uzase a hlavne ja dakujem z celeho ❤️ za vasu obrovsku pomoc a ochotu. ESTE RAZ VELKA OBROVSKA VDAKA! Bez Vas by som to nezvladla cmuuuuuuuk 😘😘😘

 

Jana Šimkova 

Ďakujeme Vám krásne, celé to bolo úúplne že 🔝 chutne, mlado,veselo,živo…I ❤my

 

Dajana Belianská Kavečková 

Bolo to krásne, šikovné ručičky Zdenky a jej tímu Saxana

 

Lenka Slivová

Ďakujeme za kráásnu výzdobu a výborné  jedlo. Úplne všetko  bolo perfektné od kytice, kostola , svadobné auto , no a sála ma celkom očarila. Veľké nadalej… 😀 😀 😀 ďakujeme!!!

 

Katarína Habala

Zdenka ďakujeme Ti ešte raz 😘 krásne to bolo.

 

Zuzana Piterková 

Zdeni je to nádhera,ste velmi šikovné a držím vám palce nech sa vám darí aj

 

Violka Cahojova

To bolo pre nás..Zdenička ďakujem Ti aj za celú rodinu..bolo to ešte krajšie ako som očakávala…všetkým sa páčila tvoja práca…nádherné (y) priestory pekné a pán Nevidzan prichystal kopec výborného jedla..super kuchár (y) hudobník Paľko Hic nás svojou hudbou sprevádzal do neskorých nočných hodín..fantastická oslava

 

Ingrid Kováčová Pinková

Bolo to velmi krasneZdenka si sikulka

 

Dana Šišková Krpelanová 

Krásna kombinácia , určite mladomanželom pohľadilo srdce , aj dušu.

 

Denisa Tadialová

 👍👍 nádherné, všetko bolo presne podľa mojich predstáv. Kostol, auto a sála – celok a detaily krásne to ladilo. Odporúčam všetkým TOP – Saxana. ❤️

 

Alica Dianova 

Všetky svadobne výzdoby ,ktoré ste dievčence vytvorili v četne našej- nádhera a tá fantázia.Veĺká vďaka.

Dominika Bímová Tvrdikova‎ 

Bola som velmi spokojna ,ochotný prístup,výborné jedlá,nadsenie, výzdoba ani nehovorím, všetkým odporúčam svadby saxana-kreatív!

 

Dobrovič

Veľmi pekne ďakujeme za všetko. Bolo to prekrásne a každom detaile. Krásne to ladilo v hudobnom duchu aj ti kytice, no všetko. Ďakujeme.

 

Peter

Nádherná výzdoba mojej 60-tky. Ďakujem.

 

Lenka Báleková 

Všetko bolo dokonalé, výzdoba, jedlo bolo úžasné, milý a pozorný personál, ktorý sa popasoval dokonca s ťažkou tortou, ďakujem 🙂

 

Martina Ondrušova Jakubikova   

Ďakujeme ešte raz za nádherný svadobný deň. Odporúčam všetkým.

 

Magdaléna Preťová Náhlovská

Bolo to nad moje ocakavania – krasne, jemne, uzasne. Dakujeme a prajeme vela tvorivych napadov a same spokojne nevesty a svadobne maminy.😘😍😍

 

Dominika Fish Rybanska 

Veľké ďakujem za krásnu výzdobu.  Veľmi to bolo pekné. Boli sme spokojní .

 

Hanka Lidajová 

Chceme sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a dokonalú výzdobu. Všetci sme boli veľmi milo prekvapení. Budem len odporúčať.

 

Marcelka Magátová –Šimunová 

Chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za rozprávkovú svadbu. Všetko ste to nachystali nad moje očakávania. Výzdoba aj Catering boli skvelé. Som šťastná. Ďakujeme.

 

Dominika Hillay

Zdenka chceli by sme sa veľmi poďakovať za najúžasnejšiu a najkrajšiu výzdobu…. Prekonala očakávania až tak že nám s manželom vyhrkli slzy..ani vo sne nebola taká dokonalá ako ste ju urobili no najviac sa chcem poďakovať za svadobnú kyticu bola úžasná dokonalá…. Ďakujeme s celého srdca že ste náš deň ešte viac zdokonalili!!! :-*
Ste úžasná bytosť a najlepšia aranžérka na svete a žena s pevnými nervami ďakujeme za všetko.

 

Starejší Michal Herda

Môžem len odporúčať ! Najväčší sortiment , presnosť a super vystupovanie!

 

Nikuš Kapriová

S manželom sa chceme veľmi pekne poďakovať Svadobné Výzdoby Saxana za výzdobu  bolo to úplne užasne bez chyby ĎAKUJEME ešte raz 🙂

 

Lubino Plachý

Čo dodať, nádhera, všetko prepracované do detailov.

 

Andrej Stručka

Ja odporúčam všetkým ktorý majú záujem o Catering od Saxany…neváhajte a nepremyšľajte….či áno alebo nie ja som sa rozhodol správne a poviem Vám na rovinu nebudete určite nikdy ľutovať…profesionálne jednanie a neskutočne očarujúce vystupovanie pre mňa číslo 1…

 

Deniska

Chcem vyjadriť moje poďakovanie a veľkú radosť že som si vybrala-  svadbysaxana – ako moju svadobnú dekoratérku. Pri vstupe do sály som bola očarená a aj moji hostia. Nádherná svadobná kytica pre mňa i pre rodičov, svadobné auto aj kostol. Ešte raz ďakujem a odporúčam všetkým.

 

Zuzka Mozolova

Moja svadba dopadla  na výbornú vďaka  agentúre – svadbySaxana. Všetko čo som si želala sa mi splnilo. Vedeli mi poradiť a stretli sme sa vždy keď som mala potrebu niečo riešiť. Ani dnes by som si nevybrala inú agentúru! Veľmi som bola spokojná.

 

Aneta Kotešovská

Dobrý večer, my Vám Ďakujeme veľmi pekne. Mali sme nádhernú svadbu. A cítila som sa ako v rozprávke keď som si sadla do Vami nádherne vyzdobenej sály. Ďakujeme moc a prajeme Vám pekný večer.

 

Henrieta Jonek

Veľké ďakujem za úžasný svadobný deň. Tá výzdoba bola presne podľa mojej predstavy. Som rada že som sa rozhodla pre Vás. Budem Vás len odporúčať.

Pekný deň prajem … videla som poslednú vašu prácu u Niki a Paliho- nádhera.

 

Katarín Havaldová

Dobrý deň Pani Kopernická. Chcem sa  Vám poďakovať za prekrásnu svadobnú výzdobu a za to ako ste to všetko skombinovali a doladili.

Dobrý večer, pani Kopernická kvietky ktoré nám zostali z aranžmánu z našej svadby ktoré ste doniesli 10 juna!! Teším sa z nich neuveriteľne dlhý čas. Ešte raz ďakujem a vrele odporúčam aj ďalším nevestám. Všetko čo si vysnívate, zrealizuje  svadbySaxana.

 

Monika Rizykiová Karvajová

Veľmi pekne ďakujem za nádhernú svadobnú výzdobu, cítili sme sa ako v paláci. Všetko bolo tak ako sme sa dohodli. Budem Vás odporúčať aj ďalej. Vybrali ste si príznačný názov Saxana – ozaj viete čarovať. Ďakujeme.

 

 

Nájdete nás aj na Facebooku –> Svadby Saxana – kreativ